Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara!

Deniz Seki Nasıl Zayıfladı?

Bilgi Al
Deniz Seki Nasıl Zayıfladı?

Deniz Seki Nasıl Zayıfladı ve Hangi Doktora Tüp Mide Ameliyatı Oldu?

Deniz Seki 2021 yazında oldukça sağlıklı formda ve fit fiziği ile dikkatleri çekmeye başlayınca ekibimize sıklıkla Deniz Seki’nin nasıl zayıfladığı soruları da gelmeye başlamıştır.

Deniz Seki yıllar önce geçirdiği zorlu dönemin de etkisiyle ciddi kilo almış, kilo alımıyla beraber bazı yandaş hastalıklar da dediğimiz sağlık sorunları yaşamaya başlamış ve tüm bunlardan kurtulmak için Prof. Dr. Hasan Altun ve ekibine ameliyat olma isteği ile başvurmuştur.

Yıllar öncesinde Fatih Ürek, Seren Serengil, Işın Karaca, İskender Paydaş, Çiçek Dilligil, Özgür Aras, Faruk Sabancı, Emel Müftüoğlu, Ümit Erdim ve daha birçok ünlünün de tüp mide ameliyatını başarıyla gerçekleştiren Prof. Dr. Hasan Altun, tüp mide ameliyatı için başvuran Deniz Seki’yi de ameliyat olabilmesi için öncelikle bazı tetkik ve muayenelerden geçirmiştir.

Deniz Seki’nin ameliyat öncesi checkup muayeneleri Uluslararası Bariatrik Cerrahide Mükemmelliyet kriterlerine uygun bir şekilde kalabalık doktor grubuyla planlanmıştır. Yapılan tetkik ve muayenelerinde metabolik sendrom varlığı tespit edilen Deniz Seki’nin ameliyatı için kurul tarafından gerekli onayları alınmıştır.

Ameliyat hazırlık süreci sonrası mide küçültme ameliyatı gerçekleştirilen Deniz Seki kısa sürede ciddi kilo kaybıyla tekrar eski formda, sağlıklı ve fit fiziğine kavuşmuştur. Ameliyat sonrası takiplerine düzenli olarak gelen Deniz Seki takiplerinde herhangi bir sağlık sorunu veya olumsuzluk yaşamamış ideal kilosunu uzun süre korumuştur.

Ameliyatından yıllar sonra sahneden uzun süre uzak kalmanın ve pandeminin de etkisi ile bir miktar kilo alımı yaşayan Deniz Seki tüp mide ameliyatının da sağladığı ciddi desteği avantaj olarak kullanıp, yoga, spor ve sağlıklı beslenme ile hızla toparlayıp ideal kilosuna dönmüş, bu yaza damga vuracak kadar zayıflayıp değişimi ile medyayı şaşırtmayı, hayranlarını ise sevindirmeyi başarmıştır.

Prof. Dr. Hasan ALTUN

Bize Ulaşın

Prof. Dr. Hasan Altun Sorularınızı Yanıtlıyor.