Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara!

Inter Bariatrics Clinic

Bilgi Al
Inter Bariatrics Clinic

İstanbul obezite cerrahisi ve estetik cerrahide marka haline gelmiş bir şehirdir. Dünyanın birçok yerinden hastalar İstanbul’a sağlık turizmi nedeniyle gelmektedir. İstanbul’da bu cerrahilerin iyi ve kaliteli yapılması, çok sayıda iyi kalite hastanenin olması hastaların tercihinde önemli olmaktadır.

İstanbul’da İnter Bariatrics Clinic olarak obezite ve metabolizma cerrahi gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da yaklaşık 11 senedir bu ameliyatları gerçekleştiriyoruz. Toplamda 2000’in üzerinde obezite ameliyatları gerçekleştirdik. İstanbul’da bu ameliyatlara başlayan ilk ekiplerdeniz. Aynı zamanda bu ameliyatların uzun dönem takiplerini de gerçekleştiriyoruz.

Bu ameliyatlarda diğer ameliyatlardan farklı olarak hayat boyu takip gerekmektedir. Bu ameliyatın başarısında çok önemlidir. Bu yüzden klinik olarak hastaların diyetisyen ve doktor takiplerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Kliniğimizde dünyanın dört bir yanından gelen hastalarımızın ameliyatlarını gerçekleştiriyoruz. Bu hastaların takiplerini online olarak gerçekleştiriyoruz.

Hastalarımıza her türlü obezite ve metabolizma ameliyatlarını gerçekleştirebiliyoruz. En çok gerçekleştirdiğimiz ameliyat tüp mide ameliyatı‘dır. Diğer gerçekleştirdiğimiz ameliyatlar gastrik bypass, mini gastrik bypass, SADI-S ve SIPS. Ayrıca revizyon ameliyatlarını da gerçekleştiriyoruz.

İstanbul artık bu ameliyatlarda dünyada referans merkezi haline gelmiştir. Ayrıca çok riskli hastalarda da bu ameliyatları gerçekleştirebiliyoruz. Ameliyat sonrası gelişen her türlü komplikasyonu da tedavi edebiliyoruz.

Bize Ulaşın

Prof. Dr. Hasan Altun Sorularınızı Yanıtlıyor.