• +90 532 068 61 80

Tüp Mide Fiyatları

Tüp mide fiyatları ameliyatın yapıldığı merkeze göre çok farklılıklar gösterebilir. Yapılan ile göre bile farklılıklar olabilmektedir. Fiyatlar yapan doktorun deneyimi, ameliyat yapılan merkezin özellikleri (A grubu hastaneler daha pahalıdır) ve ameliyat öncesi ve sonra size verilen desteklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Obezite ameliyatları diğer ameliyatlardan farklı olarak ameliyat öncesi ciddi inceleme ve ameliyat sonrası sıkı takip gerektiren ameliyatlardır. Eğer sizi ameliyat edecek merkez sizi ameliyat öncesi ciddi bir değerlendirmeye sokmuyor ve ameliyat sonrası diyetisyen, psikolog ve cerrahın takibine almıyorsa bu merkezlerden uzak durun. Ayrıca ameliyat sonrası sizde gelişebilecek bir komplikasyonu tedavi edebilecek yeterli donanıma sahip bir merkezi tercih etmeniz iyi olur.

Hastaların yaşayabileceği problemler

Özellikle evinden çok uzakta bir merkezde ameliyat olan hastalar ise özellikle eve erken gönderildiklerinde eğer bir problem yaşarlarsa kendileri ile ilgilenecek bir doktor bulma sıkıntısı yaşamaktadırlar. Özellikle hayati tehlike yaşatabilecek komplikasyon yaşandığında bu çok daha önemli bir sorun olmaktadır. Bu yüzden ameliyat olacağınız merkezi tercih ederken fiyat kriteri yanında bu özelliklerini de göz önüne almalısınız.

Bizim merkezimizden fiyat öğrenmek için lütfen iletişim formunu doldurunuz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

Yorum yaz