+90 532 068 61 80
ARA
İLETİŞİM
+90 532 068 61 80
BİZİ TAKİP ET

Tüp Mide Ameliyat Fiyatı Kaç Liradır? Fiyat Neye Göre Değişir?

Paylaş

Obezite ve Metabolik Cerrahi ameliyat fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında hastane segmenti gelmektedir. Bu ne demektir? Hastaneler de tıpkı oteller gibi bazı ölçülere göre A+, A, B, C şeklinde sınıflandırılırlar. Hastanelerde sınıflandırma, barındırdıkları klinik bölüm, teknoloji, ekipman, malzeme ve görüntüleme ve laboratuvar çeşitlerine ve donanımlarına göre yapılır.

A+ hastaneler çok sınırlı sayıda olup hem donanım hem ekip bakımından en üst düzeyde imkanları olan ve ani bir durumda her türlü anjio dahil müdahaleye imkân tanıyan hastanelerdir. İnterbariatrics ekibimiz ameliyat hizmeti için A+ segmentte Liv Hospital Ulus hastanesini tercih etmektedir.

Fiyatı etkileyen ikinci faktör hastanede yatış süresidir. Hastane segmentlerine göre yatış süresi fiyat aralığı çok değişkendir. Hele de yoğun bakımda izlenmesi maliyeti ciddi oranda artıran bir faktördür. Hastaya ameliyat öncesi verilen paket fiyata nelerin dahil olduğu  mutlaka öğrenilmelidir.

Bazen uygun olarak verilen fiyatlara alacağınız hizmette diyetisyen paketi, doktor kontrollerinde muayene ücreti içerip içermediği oldukça önemlidir. Zira uygun görünen fiyat daha sonra ödeyeceğiniz ücretler eklenince çok ekonomik olmayabilir.

İnterbariatrics Ekip olarak hastalarımıza

- İnterbariatrics Kiniğimizde Prof. Dr. Hasan ALTUN ile ücretsiz ön görüşme,

- Liv Hospital Ulusta, ameliyat öncesi alanında uzman doçent veya profesör doktorlardan oluşan

     - Kardiyoloji,

    - Göğüs Hastalıkları,

    - Endokrin,

   - Uzman Psikolog ve

  - Uzman diyetisyen ekibi ile rutin tetkik ve hazırlık muayeneleri,

  - Ameliyat sonrası 1 gece yoğun bakım ünitesi takibi ve 2 gece özel odasında  refakatçi ile birlikte konaklaması,

 Taburcu sonrası İnterbariatrics Klinikte 1 yıl sınırsız uzman diyetisyen takibi ve doktor kontrollerinin 5 yıl ücretsiz olması dahil, kontrollerinizde istenecek tetkikler ise hariçtir.